Kurzy

Aktuálna ponuka kurzov

 

Bližšie o kurzoch

Základný kurz spoločenského tanca patrí ku všeobecnému vzdelaniu. V živote sa vyskytne veľa príležitostí, keď treba vedieť tancovať a je veľmi nepríjemné, ak to neviete. My Vás tu naučíme tancovať: waltz, valčík, tango, polku, ča-ča, jive, foxtrot, čardáš, mazurku, blues a iné. Pri občasnom opakovaní si, vystačíte s týmito tancami na celý život.

Pokračovací tanečný kurz nadväzuje na základný a v ňom pokračujeme v horeuvedených tancoch novými figúrami, zlepšovaním tanečnej techniky a taktiež pridávame nové tance: sambu a rumbu. Počet hodín je rovnaký.

Každý tanec vnáša do života radosť, zábavu, potešenie a uvoľnenie, vyžaduje trocha fyzickej námahy a spestruje náš spoločenský a hlavne osobný život. Príďte k nám a presvedčte sa!

 

Ceny kurzov

Kurzy spoločenského tanca

70 Eur za kurz / osobu

 

Letné tábory pre deti

Letné tábory pre deti

Letné tábory tanca organizujeme počas letných prázdnin v našej tanečnej škole. Sú to týždenné denné tábory pre deti vo veku 4 - 8 a od 8 - 14 rokov. V dvoch tanečných blokoch sa deti učia základné kroky a prvky disco, moderného tanca, baletu a spoločenských tancov. Učíme sa choreografie na populárne piesne. Okrem tanca sa venujeme aj spoločenským a športovým hrám. Tešíme sa na prázdniny a na vás, deti!!!